Subsidies en giften

ImageDat de Stichting Leergeld Den Haag vele kinderen kan helpen met financiële steun, wordt mogelijk gemaakt door de subsidies en giften van de overheid en vooral talrijke fondsen.

Leergeld ontving sinds de oprichting steun van vele kanten. Allereerst vanuit de Vincentiusvereniging, waarmee het allemaal begonnen is. Maar Leergeld is ook veel dank verschuldigd aan de gemeente Den Haag, Fonds 1818, Stichting Samenwerking Sociale Fondsen (SSSF), Stichting Levi Lassen, Skanfonds, Stichting Boschuysen, Stichting Rotterdam, Stichting Madurodam Steunfonds, Cordaid, IBM Nederland, Diaconie van de Protestantse Gemeente ‘s-Gravenhage, GMAC RFC Nederland, Oranje Fonds en de Parochie Maria van Eik en Duinen.

Directeur van de SSSF, René Schwab, is betrokken geweest bij het ontstaan van Leergeld. Hij werkt graag met Leergeld, onder meer omdat de stichting een doelgroep bereikt waarmee de SSSF moeilijk contact krijgt, namelijk ouders (ook illegale) van schoolgaande kinderen. Het feit dat Leergeld wel toegang tot deze mensen heeft is belangrijk voor de sociale kaart van de gemeente Den Haag. Leergeld werkt ook voor kinderen met traumatische (oorlogs)ervaringen. Voor de verwerking daarvan zijn de sportclub of de muzieklessen van wezenlijk belang.

De Stichting Leergeld kan haar doelstellingen alleen bereiken dankzij de giften van derden.

Draagt u ons een warm hart toe, meldt u zich dan aan als donateur of stort uw bijdrage op rekeningnummer 135123313 t.n.v. Stichting Leergeld Den Haag. U draagt hiermee bij aan ondersteuning van de jongere minder kansrijke generatie en aan de verbetering van het maatschappelijke en sociale klimaat in Den Haag.

 

Image
 
Voorstelling van Pluk en de Petteflet in de Koninklijk Schouwburg voor vluchtelingenkinderen en hun ouders 
 
Website uitgebreid

Voor gebruikers van de diverse emailprogramma's  hebben we het gemakkelijk gemaakt... Al onze adres- gegevens kunt u als een zogenaamde VCARD down- loaden.


Lees meer...